logo Stichting Sint en Pietenactie Katwijk
Slide Heading
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Klik Hier

Gegevens en contact

Naam: Stichting Sint en Pietenactie Katwijk

KVK: 53505719

RSIN: 850905928

Telefoon & WhatsApp (voor boekingen en vragen) : 06 36 29 39 63

Email (niet voor boekingen) : info@sintenpietenactie.nl

IBAN: NL24RABO0162545045

Postadres (niet voor boekingen) : Heinsiusstraat 1, 2221CX Katwijk ZH

Doelstelling:

De Stichting heeft tot doel geld op te halen om aan goede doelen te kunnen schenken, door middel van het organiseren van het sinterklaasfeest bij onder andere, particulieren, bedrijven, scholen en instellingen.

Stichting Sint en Pietenactie Katwijk is in 2019 door de Belastingdienst aangemerkt als Algemeen Nut Beogende Instelling; ANBI. Dit houdt in dat de Stichting geen schenkings- en/of successierecht hoeft te betalen over schenkingen of nalatenschappen.

Klik hier voor het jaarverslag 2021 Jaarverslag 2021 S&P (1) Mocht de link niet werken, dan kunt u het jaarverslag opvragen via een mail naar sylvia@sintenpietenactie.nl

Bestuur:

Voorzitter Wijnand Kuijt voorzitter@sintenpietenactie.nl

Secretaris Willem Houwaart secretaris@sintenpietenactie.nl 

Penningmeester Michael van der Plas penningmeester@sintenpietenactie.nl

alg. bestuurslid Kees de Mol kees@sintenpietenactie.nl
alg. bestuurslid Sylvia Vonk sylvia@sintenpietenactie.nl
alg. bestuurslid Joost Brandsma joost@sintenpietenactie.nl

Algemeen: info@sintenpietenactie.nl

Bovengenoemde bestuursleden ontvangen geen beloning voor de verrichte werkzaamheden. Actieve vrijwilligers die zich inzetten voor onze Stichting doen dit eveneens belangeloos en zonder vergoeding.